Nieuws
NVM: prijs van een koopwoning zal nog de komende drie tot vier jaar blijven dalen.
Er komen nog slechte tijden aan voor de huizenmarkt. Hoewel het kabinet de overdrachtsbelasting heeft verlaagd, blijven kopers terughoudend.
Naar huis in de stad blijft vraag
In heel Nederland daalden de huizenprijzen de afgelopen drie jaar met 8,5 procent. Maar, bleek gisteren uit cijfers van het CBS, de daling verschilt sterk van streek tot streek. De Randstad en de vier grote steden kenden een relatief lage prijsdaling. Zo daalden in Utrecht de prijzen slechts 2,3 procent en in de gemeente Haarlemmermeer 3,4 procent.
Parkeerplaatsten te huur in het Centrum

Parkeerplaatsten te huur in het Centrum

Wij bieden diverse parkeerplaatsen in het Centrum van Amsterdam te huur aan. Gelegen aan het Singel nabij de Vijzelstraat en het Rokin, in een moderne, veilige en schone parkeergarage in de onderbouw van de Kalvertoren.
Voor informatie: 020-6234447
Adres:
Borneokade 347, 1019 XH
Plaats:
Amsterdam
Schitterend gelegen woonhuis van totaal 168m² met goede indeling en zeer gunstige zonligging op het Zuiden. Het fraai ontworpen huis heeft 3 slaapkamers, 3 badkamers en 3 goed toegankelijke buitenruimtes en geweldig uitzicht over de Entrepothaven. Direct onder het huis bevindt zich een prive-parkeergarage.

Het woonoppervlak is circa 142 m² exclusief de onder de woning gelegen garage met hobbyruimte van 26m² (binnendoor bereikbaar) en de buitenruimtes van 48m².

Fraaie architectuur:
Het woonhuis is ontworpen door de Spaanse architect Josep Lluis Mateo. Kenmerkend van het geslaagde ontwerp zijn onder meer de houten gevelbekleding, de diverse buitenruimten, veel lichtinval dankzij tal van glazen puien en de patiovloer van glazen bouwstenen die extra daglicht geeft in de ondergelegen woonkamer.

Locatie:
Zeer mooi en rustig gelegen aan het einde van Borneo-eiland in het Oostelijk Havengebied. Er heerst een bijzondere sfeer aan de rustige zonnige kade met voornamelijk woonhuizen. Winkelcentrum Brazilie ligt op 10 min. loopafstand, met o.a. de Albert Heijn, C1000, Moviemax, een bakker, een goede keurslager en goede vishandel enz.. Om de hoek ligt restaurant Oceano en in 2011 wordt The Harbour Club Amsterdam geopend.

Indeling beletage:
Entree, ruime en lichte woonkamer met aan de voorzijde een schuifpui naar het zonnige terras van 11m2 aan de straatzijde me uitzicht op het water. Aan de achterzijde bevindt zich een riante open keuken, voorzien van inbouwapparatuur uitgevoerd in licht hout met composiet werkblad.
Het middenstuk van de woonkamer wordt middels een bijzonder plafond van glazen bouwstenen van direct daglicht voorzien. Tenslotte beschikt deze etage over een wc en een berging.

Eerste verdieping:
De overloop met grote glazen pui naar de patio (12m2) leidt naar een riante kamer aan de achterzijde. Deze beschikt over een nette badkamer met wc, wastafel en douche.
De ruime badkamer met daglicht vanuit de patio is voorzien van een inloopdouche met massagejets en over een jacuzzi. Aan de voorzijde ligt de 2e slaapkamer met uitzicht op de haven en daarnaast een separate wasruimte met aansluitingen voor wasmachine en droger.

Tweede verdieping:
De zeer royale 3e slaapkamer ligt aan de voorzijde. Deze heeft wederom fraai en weids uitzicht over het water en een eigen badkamer met wc/bidet en douche.
Vanuit de overloop is er direct toegang naar het zonnige dakterras van ca. 25m².

Garage/berging:
Vanuit de woonverdieping leidt een trap naar de onderliggende garagebox. Deze is voorzien van elektrisch bedienbare toegangsdeur en is eveneens ruim genoeg voor opslag.

Bijzonderheden:
-Fraaie architectuur
-Goed ingedeeld 
-Erfpacht afgekocht tot 31 januari 2048
-Goede VvE met professioneel beheer en goede reserves
-Alle wanden zijn recentelijk gestuukt en geschilderd
-Dergelijke goed ingedeelde huizen met zoveel buitenruimte komen zelden op de markt; de verkoper is dan ook de eerste eigenaar.
-Vraagprijs € 700.000,- kk (inclusief parkeerkelder)
 Foto 1
 Foto 2
 Foto 3
 Foto 4
 Foto 5
 Foto 6
 Foto 7
 Foto 8
 Foto 9
 Foto 10
 Foto 11
 Foto 12
 Foto 13
 Foto 14
 Foto 15
 Foto 16
 Foto 17
 Foto 18
 Foto 1
 Foto 2
 Foto 3
 Foto 4
 Foto 5
 Foto 6