Nieuws
NVM: prijs van een koopwoning zal nog de komende drie tot vier jaar blijven dalen.
Er komen nog slechte tijden aan voor de huizenmarkt. Hoewel het kabinet de overdrachtsbelasting heeft verlaagd, blijven kopers terughoudend.
Naar huis in de stad blijft vraag
In heel Nederland daalden de huizenprijzen de afgelopen drie jaar met 8,5 procent. Maar, bleek gisteren uit cijfers van het CBS, de daling verschilt sterk van streek tot streek. De Randstad en de vier grote steden kenden een relatief lage prijsdaling. Zo daalden in Utrecht de prijzen slechts 2,3 procent en in de gemeente Haarlemmermeer 3,4 procent.
Parkeerplaatsten te huur in het Centrum

Parkeerplaatsten te huur in het Centrum

Wij bieden diverse parkeerplaatsen in het Centrum van Amsterdam te huur aan. Gelegen aan het Singel nabij de Vijzelstraat en het Rokin, in een moderne, veilige en schone parkeergarage in de onderbouw van de Kalvertoren.
Voor informatie: 020-6234447
Adres:
Kanaalstraat 36 III/IV, 1054 XJ
Plaats:
Amsterdam

Gerenoveerd dubbel bovenhuis van 120 m2 met riant DAKTERRAS op gewilde locatie in de Helmersbuurt nabij het Vondelpark. Het appartement is optimaal ingedeeld en heeft een ruime en lichte woonverdieping met HAARD, stoere keuken met KOOKEILAND. De woning heeft drie slaapkamers en is in 2007 stijlvol en vrijwel geheel gerenoveerd.

Locatie
De woning is gunstig gelegen in de populairste buurt van Oud-West: de Helmersbuurt. In een gewild stukje tussen de Nicolaas Beetsstraat en de hippe J.P. Heijestraat. Op een steenworp afstand van het Vondelpark, vlakbij leuke winkels en eetcafés. Direct om de hoek ligt het hippe MEDIA LAB 111 in SmartProjectSpace.net.
 

2e etage:
Toegangsdeur tot de woning met garderobe.

Indeling 3e etage:
Een hal biedt toegang tot de wc en de ruime lichte woonkamer. Deze heeft aan de achterzijde een open keuken met grote eethoek en kookeiland. De strakke design keuken is custom built en heeft een mooi werkblad, diverse inbouwapparatuur en plafondhoge kastenwand. Balkon aan de achterzijde over de gehele breedte met kastruimte.
Aan de voorzijde bevindt zich de lichte zithoek met gashaard en fraaie ingebouwde kastenwand. Er zijn openslaande deuren naar een tea for two balkon.

Indeling 4e etage: 
Een ruime en vooral lichte hal geeft toegang tot alle vertrekken. Aan de voorzijde bevindt zich de sfeervolle hoofdslaapkamer met ingebouwde kastenwand. Aan de achterzijde liggen de tweede en derde slaapkamer.

Centraal ligt een luxe badkamer met een grote inloopdouche en separaat ligbad. Deze heeft fraaie grijze tegels, een dubbele wastafel met spiegelkast en daglicht middels elektrisch bedienbaar dakraam. 
Voorts bevinden zicht op deze etage een separaat toilet, bergruimte, wasmachineruimte en de fraaie vaste trap naar het bovenliggende dakterras.

Dakterras:
Het vergunde dakterras van ca 8 bij 5 meter is bereikbaar via de strakke opbouw van 6m2, voorzien van 2 schuifpuien. Deze is fraai aangelegd en biedt zeer veel privacy, uiteraard zon en er zijn aansluitingen voor elektra en water.

Bijzonderheden:
- Woonoppervlakte ca 120 m2
- Appartement vrijwel geheel gerenoveerd in 2007
- Goede en gezonde VvE
- Courante indeling
- Het pand is in 2007 gespitst.
- De voorzijde is in 2008 geschilderd, momenteel zijn er 
  plannen om de achterkant te schilderen.
- Geheel voorzien van dubbel glas.
- Erfpacht € 1217 per jaar. Fiscaal aftrekbaar en financierbaar.
- In goede staat en onder meer geheel voorzien van eiken  
  plankenvloer en gashaard met afstandbediening.
 

 Foto 2
 Foto 3
 Foto 4
 Foto 5
 Foto 6
 Foto 7
 Foto 8
 Foto 10
 Foto 11
 Foto 13
 Foto 14
 Foto 15
 Foto 16
 Foto 17
 Foto 18
 Foto 1
 Foto 2
 Foto 4
 Foto 5
 Foto 6