*This property is listed by an MVA Certified Expat Broker*
Zonnig, bijzonder charmant en optimaal ingedeeld 3 kamer appartement van bijna 60 m² met hoge plafonds, twee goede slaapkamers en twee balkons. Prachtig gelegen in een mooie rustige straat tussen het Oosterpark en de Amstel.
In zeer nette staat van onderhoud en voorzien van o.a. moderne keuken, prachtige badkamer met ligbad en volledig dubbel glas. Zonnig balkon achter recent gerenoveerd.
LOCATIE:
Het appartement is gelegen om de hoek van het vernieuwde Oosterpark met allerlei voorzieningen voor sport en ontspanning en het prachtige zonnige terras van Restaurant Park (hotel Arena) ligt op nog geen 2 minuten loopafstand.
In de populaire Oosterparkbuurt in Amsterdam Oost, zijn zeer veel leuke horeca-gelegenheden te vinden zoals; Oost, Loetje Oost, PARK, The Breakfast Club, De Ysbreeker en Bar Bukowski. Diverse supermarkten zijn nabij gelegen aan de Wibautstraat en de Eerste Oosterparkstraat. Tevens is Oostpoort met een uitgebreid aanbod van winkels op 5 minuten fietsafstand gelegen. Aan de vernieuwde Wibautstraat zijn ook verschillende uitgaansgelegenheden te vinden, zoals Doka en Canvas in het Volkshotel. De Amstel ligt op loopafstand en de gezellige buurt de Pijp is nabij.
De woning is goed bereikbaar met het openbaarvervoer, diverse tram- (3,7 en 9) en buslijnen (37 en 22) liggen om de hoek, net als het metrostation (met lijnen 51, 53 en 54) aan de Wibaustraat en ook is het treinstation Amstel is goed bereikbaar. Met de auto is de Ring A10 via s113 en s114 binnen enkele minuten bereikbaar.
De gemeente Amsterdam is bezig met de afronding van de nieuwe inrichting van de straat. Bestaande bomen blijven staan, er worden nieuwe bomen geplant, ook worden de fietsvoorzieningen uitgebreid en nieuwe bestrating.
INDELING:
Via het nette gemeenschappelijke trappenhuis toegang tot het appartement op de tweede verdieping. Via de hal zijn alle ruimtes te betreden. De prettige, ruime woonkamer is licht en heeft openslaande deuren naar het Franse balkon met middagzon. Vanuit de woonkamer is de zijkamer toegankelijk, zeer goed bruikbaar als werk-/studeerkamer of slaapkamer. Aan de achterzijde ligt de ruime slaapkamer met ruimte voor een kastenwand en openslaande deuren naar het gezellige en zonnige balkon. De ruime moderne badkamer is voorzien van een ligbad, inloop douche, wastafel en ligt centraal in de woning. De dichte keuken is aan de achterzijde gelegen met diverse inbouwapparatuur. Het toilet en de aparte CV/wasmachine ruimte zijn beide toegankelijk vanuit de gang.
BIJZONDERHEDEN:
- Zeer goede en courante indeling;
- Twee goede slaapkamers;
- Balkon is in 2020 voorzien van nieuwe Bankirai vlonders, bloembakken en bankje;
- Schilderwerk voorgevel uitgevoerd in 2020, achtergevel is uitgevoerd 2018;
- Op loopafstand van het Oosterpark;
- Zeer fraaie en rustige straat;
- Particuliere erfpacht met algemene bepalingen 2000 van de gemeente Amsterdam. Er is een notariële opinie afgegeven (groene code) voor het aanvragen van een financiering identiek aan erfpacht uitgegeven door de gemeente.
** TIJDENS DE BEZICHTIGINGEN HOUDEN WIJ REKENING MET DE RICHTLIJNEN VAN HET RIVM**
**ENGLISH TRANSLATION AND ADDITIONAL INFORMATION AVAILABLE AT OUR WEBSITE**
Kenmerken
Overdracht
Prijs
€ 465.000 k.k.
Servicekosten
€ 90
Status
Verkocht
Oplevering
In overleg
Bouw
Soort appartement
Bovenwoning, Appartement
Woonlaag
3
Soort bouw
Bestaande bouw
Onderhoud binnen
Goed
Onderhoud buiten
Goed
Oppervlakten en inhoud
Woonoppervlakte
60m²
Inhoud
180m³
Indeling
Aantal kamers
3
Aantal slaapkamers
2
Verdiepingen
1
Energie
Energielabel
C
Isolatie
Volledig geisoleerd
Warm water
C.V.-ketel
Verwarming
C.V.-ketel
Ketel
Intergas (2007, Combi-ketel, Eigendom)
Buitenruimte
Ligging
Aan rustige weg, In woonwijk
Garage
Plattegronden
Locatie
Street view
Map view
10 min
20 min
30 min
Reistijd
Voorzieningen
Bereken je reistijd
Kies je vervoer
Maximale reistijd
10 min.
20 min.
30 min.
Reis moment
Daluren
Piekuren
Toon resultaten
Voorzieningen
Geef hieronder aan welke voorzieningen u op de kaart wilt tonen.